GLoBaL-Mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GLoBaL-Mt2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Med Loncası

+15
ILoveYouSeko
erdinder21
Flow
doguhan38
fenajoker
Lantis
SHOW
I3yKuSh
unsura321
iyori
xDD
huseyin07
KinqBeden
[TL]ZeuS
XGaMeTiMeX
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Lantis
Moderetör
Moderetör
Lantis

Med Loncası - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:02 pm

Very Happy NEYSE BEN CIKIYORUM SIZE KOLAY GELSIN
http://www.forumyelleri.com
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:10 pm

iyori sesinin fazla cikmasi sucluluk psikolojisindendir demekki icin gecenleri sancaga söleyemiyorsun cocuk gibi hareket ediyorsun ha bu arada ben oyunda rekabeti sewdiğimden ve kendini begenmiş sizin loncanızdaki çoluk çocukla uğraşmam benm artıklarımla geçinen insanlarla özellikle ayrıca ormanda kasarken itemin bana düştüğü halde sizin loncanın kurularından dediğiniz adam geldi aldı sesimi çıkartmadım aynısı benm lonca baskanım olacak kişiyede oldu yine sesimi çıkarmadım ayrıca depodayken gereksiz silahları yere atarken sizin lonca üyelerinin kapıştıgı günleride unutmadım bana gelmiş burda laf yetiştirmeye çalışıon milletten kendini üstün gördüğün apaçık ortada buna ne diyeceksin sölediklerin arasında çelişkiye düşmüşsün HADİ GECEN İYİ OLSUN..
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:12 pm

Lapinci misin nesin kardeşim senin yazdıklarınla Med loncasi arasında nasıl bir bağ var anlamadımki...

Sevgilerle...
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:14 pm

Lantis Ne Olduğunu Millete Anlatmaya Çalışıyorum.Sende Açtığım Konuları Kapatıyorsun.Ne Oldu Suçlu Oldugun İçinmi Ha Alın Size Bütün Gerçekler.

Lantis Profilindeki Sitede Sahtekarlıgı Vardı Değiştirdi.Bunu Söyledigim Konuyu Kaldırdı.Bunuda Kaldırır Şimdi.Bu Lantis Denen Şahıs Sahtekarın Tekidir.
LİNKE TIKLA GÖR
Profilinde Bu Siteyi Yayınladı Biz Bu Konuyu Siyah Çelik Arayan Arkadasın Konusunda Tartıştık Ve Yemedi Suçlu Oldugu İçin Profilindeki Siteyi Değiştirdi.Bide Tuttu O Siyah Çelik Arayan Arkadaşın Konusunu Kapattı.Ordan Ne Tür İnsan Karakterine Girdiğini Sizlere Göstercem Diye Konuyu Siteden Kaldırdı Sonra Bi Konu Daha Açtım Onuda Kaldırdı Bunu Kaldırır Merak Etmeyin Suçu Piskolojisi Ne Yapak Doğaldır.

cocuk hakkını savunmaya çalışıo arkandayım kardesim..

En son depresif tarafından Çarş. Nis. 28, 2010 7:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lapincki
Bera
Bera
Lapincki

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:15 pm

Kardeş Açtığım Konuuları Kaldırıo Lantis Bunu Kaldıramaz O Kadar Kişi Biliyor Konuyu Suçlu Oldugunu Bİldiği İiçin Forumda Onun Hakkında Açtığım Konuları Kaldırıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=ESSy0lKoV1E
Lapincki
Bera
Bera
Lapincki

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:22 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Lantisin Sahtekarlıgını Bu Linkte Görün
https://www.youtube.com/watch?v=ESSy0lKoV1E
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:26 pm

Sana madde madde Med loncasını anlatayım örnek al.

1)Med loncasından hiç kimse haksız yere kimseye bulaşmas
2)Med loncasına girmişsen eğer kimsenin hiçbir eşyasını çalamassın diyelimki çaldın eğer ispatlanırsa bu yaptıgın yada öyle birşey hissedersek loncadan atilirsin
3)Med loncasında kıdemler vardır. Herkes bir alt kıdemini geliştirmeye çalişir. Bu sebeptendirki herkes birbirine sevgi gösterir
4)Med loncasında herkesin hedefi Med loncasındaki bir diğer arkadaşını kendinden daha güçlü hale getirmektir
5)Med loncasında herkes birbirine saygılıdır herkesin düşüncesi önemlidir

Tabi sen böyle bir arkadaşlık ortamı görmediğin için bilemezsin SancakS ın yüzüne söylüyemiyorumda burda söylüyormuşum Vs de yenildikten sonra loncama bu adam yatmıyor yahuu:) diye bir yazı yazdım eğer senin dediğin gibi biri olsaydım muhtemelen küfür içerikli bir yazı yazardim SancakS a

Sevgilerle...
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 8:07 pm

aklından geçenleri burda yazman komik

1 haksız yere bulasanları gördüm
2 hırsızlık yapanı gördü geldi item bana düştügü halde çaldı gitti milleti kazıklamaya çalışanıda gördüm
3 kıdem anlayası diyorsun ben swdeki insalara genelde item ws yardım yaparım elimde varsa loncamdakilere deil
4 kimse birinin kendin iyi olmasını istemez öyle biri olsa peygamber olurdu zaten başımıza
5 saygınızda sewgilinizde size kalmıs

benm yaşadıklarımı benm arkadas çewremin %1 sende olsa millete anlatacaklarını çok merak ediom bide o adam seni yatırdıgında ben bu adamı yatırırım diyemezsin tabi loncandakilere ben yatırdıgım herkesin SS alırım sağlam görünürse aralarında sancakta war imageshack dışında bi site söyle sw koyabilirim inanmazsan...

...... DePResifStyle
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 3:51 am

Şu yazdiğin 4 cü seceneğe yorum yapayım
Çarpilacaksin sen en sonunda demedi deme. Loncamda beni kesen sura var daha önceden kesebilen bi sancaks ti ama artik biri daha var ve şuanda 3 üncü kişi için uğraşiyorum sen en güçlü olmaya çaliş bende Med loncasini en güçlü yapmaya çalişayim Başinada peygamber değilde çokistersen abi olurum Smile)

Sevgilerle...
I3yKuSh
TigRis
TigRis
I3yKuSh

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 4:43 am

Depresif peki şuraya örnek aldiğın kişileri neden yazmadın seni keserek aşağlayan ve o daire varya beyaz ordan seni çıkartmayanlardan kurtaran o 4. maddede yazdıgın kişilikmi yoksa benmiyim bir emin ol bakalım öyle ağalık taslayarak atıp tutarak meydanı boş sanma gel görki o yazdığın davranışlardan husumetsizlikten birini bana ispatlayabilirmisin ..
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 5:39 pm

abilik yaptıgın loncandaki çocuklara sözün yeter senin söylediklerimin hepsi doğru sonra SS koyunca görürsün Smile
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 11:42 pm

Bak şimdi senin çocuk dediklerin; Senden dahamı güçlü? desem cevabı "EVET" olacak. Senin çocuk dediklerin; Oyunda senden daha fazlamı saygı görüyorlar? desem cevabın yine "EVET" olacak. Senden bu kadar ilerdeyken bu insanlar sen onların kusurlarını ariyorsun resmen. Burda kedinin uzanamadiği ciğere meselesi geliyor aklıma...

Sevgilerle...
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 1:16 am

oyundaki herkese saygim var biri bişey istediginde kimseye hayır demedim kendi lonca elemanlarına sorabilirsin ve yardım ettiğim insanlara ne nerden çıkar neyi nasıl yapması gerekir hepsini yabancı yada tanıdık söledim ve ayrıca parası olmayan düşük lwlli arkadaslardan biraz gayret etmeleri için çorap satın aldıgım günler oldu ve olacak bu arada ben kimsenin saygınlıgını kazanmak için yapmıyorum bunları insanın önce kendine saygı duyması gerekir ve birinin kendine saygı duydugunu görünce veya duyunca baska birine söylemesi ABES kaçar..

karakterli bi oyun anlayışını benmsemeniz dileğiyle...
I3yKuSh
TigRis
TigRis
I3yKuSh

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 4:31 am

O kadar konuşuyorsun üst mesajlarında üyelerin yere attıgım itemleri topluyorda demiştin bu gün gelmiş dibimize elektro atıp atıp duruyorsun ne kadar yüzsüz çirkef pislik herifsin ya bu oyunda senın gibi mahluklara yer yok anla bunu artık
dossantos17
Bera
Bera
dossantos17

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 6:45 am

cok iyi bir loncadir 80+ beklrs Smile
fenajoker
TigRis
TigRis
fenajoker

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 9:14 am

ben 87 leveldım alın dedım almadılar ama hanı +80 di Very Happy
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 10:23 am

ne kadar yüzsüz çirkef pislik herifsin ya bu oyunda senın gibi mahluklara yer yok anla bunu artık demişinde sanane kardeşim istedigim yerde istediğim itemi atarım o saydıklarınlada ilgili olarak kendnizi muaf görüyorsun heralde ibiş...
I3yKuSh
TigRis
TigRis
I3yKuSh

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 11:35 am

sen ne sanıyorsun kendını ben halen anlayamadım saygı var dıyorsun solucanmı tapıyor sana ben anlamıyorum bu konuşmaları neye dayanarak yapıyorsun pisliğin tekisin işte bu kadar basit bizi karşına rakip alma sonra çok ah çekersin bence örnek almaya çalış
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 12:20 pm

haha söylediklerin kendini yansitio siz kimsiniz karsima rakip olarak alacam önce ahlaklı oyun oynayın sonra gelin yok ormanda kasarken serbeste alıp dalmalar felan karakterli olun biraz 1 deil 1000 kisi gelseniz ne fayda önce adam olun adam...
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 12:59 pm

karakterli bi oyun anlayışını benmsemeniz dileğiyle...[/quote

Bu söz sana ait değilmi Hani yere elektro atıp Med loncasindan biri alsinda SS almaya çalişan kişi yani bu sözleri söylüyor Gereğinden fazla ilgi gösterdik sana Bu kadar çok cevap aldıgın için şanslısın
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 1:56 pm

SS almak aklimdan bile gecmedi dostum o kadarda(sizin gibi) deiliz..
I3yKuSh
TigRis
TigRis
I3yKuSh

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 1:59 pm

ASIYORSUN KENDINI ADAPLI KONUS
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 2:13 pm

her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye ( ..... .......)
I3yKuSh
TigRis
TigRis
I3yKuSh

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 2:20 pm

MEVLANANIN BU GUZEL LAFINI KULLANMAN HOSUMA GITTI AMA NEYE DAYANARAK KULLANIYORSUN O LAFI OLE ARTISLIK OLSUN DIYE ATMIS ONUME BAK SANA BIR SEY SOYLIYIMMI DEPRESIF FAZLA GURUR GOTE VURUR BUNU UNUTMA
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 30, 2010 2:39 pm

sen arabayı vurdurarak çalıştırıyosun heralde Wink [............]

Med Loncası
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki