GLoBaL-Mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GLoBaL-Mt2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Med Loncası

+15
ILoveYouSeko
erdinder21
Flow
doguhan38
fenajoker
Lantis
SHOW
I3yKuSh
unsura321
iyori
xDD
huseyin07
KinqBeden
[TL]ZeuS
XGaMeTiMeX
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Flow
TigRis
TigRis
Flow

Med Loncası - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 4:38 pm

BEN GELDİMYA ABİ
Flow
TigRis
TigRis
Flow

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 4:42 pm

ARTIK BİRZ DAHA GUCLENIRIZ :d
doguhan38
AzraiL
AzraiL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 4:47 pm

za Very Happy
http://www.global-mt2.tr.gg
erdinder21
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 5:37 pm

benım unsura321 benı ndn kesmısın
doguhan38
AzraiL
AzraiL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 5:38 pm

ne confused
XGaMeTiMeX
TigRis
TigRis
XGaMeTiMeX

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 5:46 pm

Yönetici Kadromuz Değişti Resim Server Açılınca Ve Girerse Yöneticiler Çekilecektir ...
doguhan38
AzraiL
AzraiL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 5:46 pm

ne Neutral
XGaMeTiMeX
TigRis
TigRis
XGaMeTiMeX

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 5:48 pm

doguhan38 Sana Bir Şey Demiyoruz Her Şeye Alınma ...
doguhan38
AzraiL
AzraiL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 5:55 pm

oke prdn @
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 8:26 pm

Umarım server açılırda geriye kalan süremizi mümkün oldukça eğlenceli kılarız

Sevgilerle...
ILoveYouSeko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 8:39 pm

bar loncasi yeniden kuruldu sanirim... Smile
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 8:43 pm

Kurulmasına sevindim. Aralarında PembeFiL denen kişilik olmadigi sürece onlar benim dostum:)

Sevgilerle...
I3yKuSh
TigRis
TigRis
I3yKuSh

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 9:07 pm

AYNEN ÖYLE SERVET O MORGÜL YOKSA CAN DOSTUMUZ BAR Very Happy Very Happy
EGeLiKRaL
TigRis
TigRis
EGeLiKRaL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 9:51 pm

unsura kardesim kırıldım sana YiĞiT Lobncasını sayıyon ynındaki aynı bayraktaki SoNHeDeF Loncasını saymıyon o kadar savas yapıoz siz yenionuz biz yenioz haLa sLmyN birazz RekLam yapsan ölürmüsn xDxD
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 9:57 pm

boşver hacı unsura benm kim oldugumu bilio o ona yeter..
EGeLiKRaL
TigRis
TigRis
EGeLiKRaL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 10:01 pm

ya depresif bizm Loncadasın dmi sen ??? bizim Lonca neden böyLe yaa insanları küçümsemeden konussana yaa
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 10:07 pm

Küçümseyerek kendini küçültüğünün farkında değiller depresif sende benim kim oldugmu bil loncamdaki birine gözdagı vermek seni aşar. Sevgili SoNHeDeF loncasi lideri egeli kardeşim sizin reklama ihtiyacınız yok şahsım adına söylüyorum sizi zaten biliyorum ben Smile nice güzel savaşlara

Sevgilerle...
EGeLiKRaL
TigRis
TigRis
EGeLiKRaL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 10:10 pm

yavalla iyori teşekkür ederim kardesim ama valla biri dursa biri durmuo yapcak bişey var oda atmak at at da lonca batıo :S ondan dolayı senden yine özr diliyorum inş. bi daha kimse sana ve ekibine böyle birşey slemez ayrıca oyun acılsın ilk iş loncadakilere tek tek bizzat kendim sölicem kardesim
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 10:16 pm

İçin rahat olsun seni ve loncandaki yönetici kıdemindeki arkadaşların nasıl insanlar oldugunu biliyorum. Kendini bilmezlerin hatasını tüm SoNHeDeF loncasina maal etmek gibi bir hatada bulunulmayacağız bundan sonra. Emin ol.!!!

Sevgilerle...
EGeLiKRaL
TigRis
TigRis
EGeLiKRaL

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 27, 2010 10:28 pm

Saol kardesim bundan sonra aramızdaki savaslar vb olaylar dostca olsun bitsin sonucta bu bir oyun bir birimizi kırmaya bile deymez... BU ARADA HAYIRLI GECELER KARDESİM
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 1:32 am

EGeLiKRaL demiş ki:
yavalla iyori teşekkür ederim kardesim ama valla biri dursa biri durmuo yapcak bişey var oda atmak at at da lonca batıo :S ondan dolayı senden yine özr diliyorum inş. bi daha kimse sana ve ekibine böyle birşey slemez ayrıca oyun acılsın ilk iş loncadakilere tek tek bizzat kendim sölicem kardesim

Sanırım bu konuda çok sanslıyım. Tüm loncam hiç bir zaman dediğimin aksini yapmıyor. Bu ortamı sağlamamda uğraş veren SyLv3sTeR XGaMeTiMeX daredewin01 KinqBeden UnSuRa321 Flow Hadiya ve adını yazamadığım tüm lonca arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.. Bunları söylerken niyetim SoNHeDeF loncasını rencide etmek değildir. Düşünmeden konuşan kişileri uyarmaktır. Eğerki kendinize bu kadar çok güveniyorsanız kendi loncanızı açın, yok biz SoNHeDeF'teyiz diyorsaniz degerli insanların adını kirletmeyi bırakın.!!!

Sevgilerle...
Flow
TigRis
TigRis
Flow

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 4:19 pm

Sanırım bu konuda çok sanslıyım. Tüm loncam hiç bir zaman dediğimin aksini yapmıyor. Bu ortamı sağlamamda uğraş veren SyLv3sTeR XGaMeTiMeX daredewin01 KinqBeden UnSuRa321 Flow Hadiya ve adını yazamadığım tüm lonca arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.. Bunları söylerken niyetim SoNHeDeF loncasını rencide etmek değildir. Düşünmeden konuşan kişileri uyarmaktır. Eğerki kendinize bu kadar çok güveniyorsanız kendi loncanızı açın, yok biz SoNHeDeF'teyiz diyorsaniz degerli insanların adını kirletmeyi bırakın.!!!

Sevgilerle...[/quote] cok teşekkür ederim abi Smile) I love you I love you I love you
depresif
TigRis
TigRis
depresif

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 4:21 pm

benim adıma kimsenin özür dilemeye hakkı yoktur...Kimsenin bir diğerini baskı altına almasının imkansız hale gelmesini mi hedefliyorsun?...Öyleyse, kimsenin iktidara sahip olmamasını sağlaman gerekir.... ayrıca unsurayı yalnız bıraktıgınızda ben sahiplendim item dilendiği günleride unutmadım madem ahlaklı bi oyun istiyorsunuz lonca elemanınızı millete yalvarırken görmek sizin için bi şeref mi erdem mi bilemezsin ki...

egelide milletin avukatı olmus erkek önce loncanda istikrarı yakala milletin loncasına ve elemanlarına yağ çekme loncalar arası çekişmeyi savaşı hırsı rekabeti ve tabi galibiyetin haklı gururunu yaşaması için daha öncede sölediğim gibi terbiyem daha fazlasını müsade etmediği için millete yağ çekme !!
iyori
Yuzbasi
Yuzbasi
iyori

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 6:46 pm

Sen loncamdamısınki UnSuRa321 e kızmadığımı biliyorsun. Sen loncamdamısınki onu loncada yetkili kıdemınden düşürdüğümü bileceksin ve sen benmisinki UnSuRa321 e sahip çikacaksın her koşulda tüm arkadaşlarımı savunurum

Şu egeliye yönelttiğin suçlamalarada değinelim istersen. Hoş bir söz söylemek gönül almak ne zamandan beri yağcılık olmuş. Yani sen marketten sakız alırken yanlışlıkla sakız kutusunu devirdiğinde k bakma dediğinde marketçiye yağmı çekmiş oluyorsun sen bu düşüncelerle mi yaşiyorsun. Gerçekten senin için üzüldüm şimdi...

Bide rekabet demişsin orayada değinelim bari. Ben sadece SancakS karakterini rakip olarak görüyorum kendime. Ve ona o kadar hazırlık yaptımki genede kesemedim. Her ne kadar bu bilgisayarımdan kaynaklansada (her vs de lag oluşuyor bende) yinede yerdeyken dahi tebrikler SancakS demeyi bildim. Yani senin mantiginla gitsem "La olm sana tek çekerimde lag oldu, olm potluya gel, olm şu, bu," gibi çocukca ve sana yakışan cinsten konuşmam gerekirdi. Bence birinin sana 'edepli' rekabetin ne oldugunu öğretmesi gerek.!!!

Sevgilerle...
Lapincki
Bera
Bera
Lapincki

MesajKonu: Geri: Med Loncası   Med Loncası - Sayfa 3 EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:01 pm

Lantis Ne Olduğunu Millete Anlatmaya Çalışıyorum.Sende Açtığım Konuları Kapatıyorsun.Ne Oldu Suçlu Oldugun İçinmi Ha Alın Size Bütün Gerçekler.

Lantis Profilindeki Sitede Sahtekarlıgı Vardı Değiştirdi.Bunu Söyledigim Konuyu Kaldırdı.Bunuda Kaldırır Şimdi.Bu Lantis Denen Şahıs Sahtekarın Tekidir.
Lantis'in Sahtekarlık Sitesi
Profilinde Bu Siteyi Yayınladı Biz Bu Konuyu Siyah Çelik Arayan Arkadasın Konusunda Tartıştık Ve Yemedi Suçlu Oldugu İçin Profilindeki Siteyi Değiştirdi.Bide Tuttu O Siyah Çelik Arayan Arkadaşın Konusunu Kapattı.Ordan Ne Tür İnsan Karakterine Girdiğini Sizlere Göstercem Diye Konuyu Siteden Kaldırdı Sonra Bi Konu Daha Açtım Onuda Kaldırdı Bunu Kaldırır Merak Etmeyin Suçu Piskolojisi Ne Yapak Doğaldır.
Konu:
https://www.youtube.com/watch?v=ESSy0lKoV1E

Med Loncası
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki